Zerpol  
ZerpolZerpolZerpol
   
Menu
   
 

Strona główna › O firmie

 

Nasza misja

Zerpol

Zerpol jest firmą, w której zajmujemy się produkcją systemów instalacji odgromowych. Poprzez hurtownie zaopatrujemy najważniejsze inwestycje budowlane w Polsce.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne elementy składające się na instalacje odgromowe: złącza, elementy i uchwyty wsporcze, elementy naciągowe, uziomy, śruby naciągowe i naprężne.

Stosując wyroby naszej firmy w połączeniu z elementami wewnętrznej ochrony odgromowej – przeciw przepięciowej można chronić skutecznie wszelkiego rodzaju obiekty przed działaniem prądu piorunowego.

Zgodnie z zarządzeniem Dyrektora Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji z dn. 20.05.1994 produkowane przez nas wyroby nie podlegają obowiązkowi zgłoszenia do certyfikacji na znak bezpieczeństwa i oznaczenia tym znakiem (MP. nr 39 z dn. 21.07.1994).

ZerpolWyroby nasze produkowane są zgodnie z Polskimi Normami oraz Branżowymi Normami dla osprzętu elektro– energetycznego.

Nasze wyroby są dostarczane do około 150 hurtowni elektrycznych na terenie całego kraju. Ciągle jednak pragniemy rozszerzać krąg naszej dystrybucji i robimy wszystko wychodząc naprzeciw naszym odbiorcom aby tak się działo.

Udaje nam się to, gdyż działamy szybko, dokładnie i profesjonalnie.

Powrót